Violeta

8. května 2016 v 15:58 | Weva |  Schůzky
Dnes se to podařilo! Našli jsme Violetu, konečně!
Na začátku schůzky jsme si zahrály několik her na rozhýbání a spolupráci, abychom se připravily na velký úkol, který nás čekal už odminula: najít Violetu. Věděli jsme z poslední stránky Erwinova deníku, že je schovaná nejspíše v Podzámce "u medvědů", kde už roky čeká na toho, kdo ji najde a dokončí. A opravdu, byla tam. Ale nezdálo se, že by fungovala. Jen zírala do dálky, až z toho šel mráz po zádech, brrr. A kolem ní byla poházená spousta papírků. Erwin je zde patrně nechal pro možného nálezce. Byly to tipy, jak Violetu zprovoznit, které Erwin asi nestihl vyzkoušet.
A tak jsme se do toho pustily: dle instrukcí jsme Violetu pokropily vodou, zazpívaly jí a zatančily, upletly jí věneček z pampelišek, daly přivonět medvědího česneku... až zbyl poslední možný úkol - ukázat Violetě koně.
Naštěstí Šáša si věděla rady a zavelela: "Směr Pionýrská louka!" Když Violeta uviděla koně, poprvé pohla očima, dokonce se usmála a koně pohladila. Líbil se jí! Pak se na nás podívala a začala si s námi povídat. Takže naše pátrání bylo úspěšné! Ale... je už toto konec?

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama