Za Violetou!

14. dubna 2016 v 16:23 | Weva |  Schůzky
Po nějaké době opět pokračovalo naše pátrání po Violetě. A už jsme opravdu v cílové rovince! Ale popořádku.
Rozhodly jsme se, že je na čase vyhlásit velkou pátrací akci a obejít všechna místa, kde by mohla být Violeta či alespoň stopa po ní. Ale protože venku bylo nehezky, pomohly jsme si malým kouzlem a celé město jsme si v miniatuře přenesly k nám na chodbu. Po dvojicích jsme pak obcházely všechna významná místa, kde jsme se setkaly s některým z bratrů Světozorů nebo která... byla zkrátka podezřelá.
Systém hledání byl ten, že na každém stanovišti jsme se dozvěděly, co se stalo, a bylo nám nabídnuto několik možností, jak zareagovat. Některá rozhodnutí nás mohla přiblížit k cíli, jiná nám naopak dost prodloužila cestu.
Nakonec všechny dvojice ale dorazily do Erwinovy laboratoře, kde našly tajné dveře do skryté místnosti, a tam našly poslední chybějící stránku Erwinova deníku...

Už nemůžu Maximovi důvěřovat. Pokusil se Violetu ukrást. Ale ona ještě není dokončená! Nereaguje, necítí... žije, ale nežije. Ale já už nemůžu pokračovat. Schovám ji do jeskyně s můstkem, tam, kde rostou platany. Snad ji jednou někdo najde a dokončí mé dílo. Ale nesmí skončit ve špatných rukou.

Už tedy tušíme, kam příště povedou naše kroky, a snad bychom ji mohly konečně nalézt!

Zatímco nejrychlejší hledači čekali na ty pomalejší, mohla si každá Veverucha vyrobit vlastní soví kolíček. Všechny výtvory byly moc roztomilé. A jelikož výtvarné tvoření nabudilo naši kreativitu, pokračovaly jsme partičkovskou divadelní hrou Stop!, která nás nepřestala bavit až do konce schůzky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama