Kronikářská

16. dubna 2016 v 11:08 | Weva |  Schůzky
Ráno bylo jako každé jiné, Schůzka začala jako každá jiná, jen zářivce nad hlavou jaksi chyběl kryt (to ne my! :).
Poté jsme zahájily první hru Semafor. Vždy jedna odvážná z každého ze dvou týmů si vylosovala, jakou barvu dostala na semaforu, a podle toho buďto běžela dál, dřepovala, nebo se musela vráti zpět na start. V cíly pak čekaly rozkouskované instrukce, které ovšem taky nestačilo jen sebrat ze země - šťastlivkyně, která se dostala do cíle, mohla jako u pexesa otočit jednu kartu, a nechat si ji mohla jen tehdy, kdy číslo na zadní straně následovalo za číslem poslední získané kartičky.
Když oba týmy konečně ukořistily celý vzkaz, zjistily, že mají najít další instrukce na zahradě v některém z vymezených okruhů. Hledání bylo dlouhé a ani po konečném objevení tajného psaní ještě ženy a Gedžitka nebyly v cíli. Místo toho jim bylo vymezeno další území, na kterém čekal další vzkaz. Až ten je nakonec nasměroval k pokladu, který měla u sebe hlídat Panenka Maria - a opravdu! Poblíž její sochy čekal balíček.
V balíčku byla knížka, ale ne ledajaká. Její stránky byly prázdné. A naplnit je je čistě úkolem Veverek. Takže od teď má blog konkurenci a Veverky mají svou vlastní kroniku! :)
Zbytek schůzky pak byl věnován oblíbeným divadelním hrám. Nejprve jsme zkusily novou hru, Dávám-beru, a poté nemohl chybět náš družinkový hit Stop!.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama