Filmová schůzka

28. března 2015 v 14:23 | Weva |  Schůzky
Naše skupinka cestovatelů se tentokrát vydala na cestu přes oceán na zámořském parníku, kde se konal filmový večírek. Sešla se nám celá řada postav z filmů a pohádek a zábava mohla začít.
Nejprve jme si udělaly krátkou exkurzi do historie filmu a zavzpomínaly jsme na němé filmy při pantomimické hře. Potom jsme se dostaly k filmům ozvučeným a hádaly jsme názvy filmů, pohádek i seriálů podle hudby z nich.
Potom jsme se blíže podívaly na některé filmy a stavily jsme se do nich na návštěvu.
Nejprve jsme se podívaly do Alenky v říši divů, kde jsme si zahrály šklebící hru s kočkou Šklíbou.
Pokračovaly jsme do filmu Hledá se Nemo. Tam jsme si zkusily Nema poslepu najít, navíc jsme si vyzkoušely, jaké je to být sardinkou.
Dále jsme se podívaly do pohádky O chytré horákyni a samy jsme se pokusily splnit tři slavné podmínky - oblečená i neoblečená, učesaná i neučesaná, pěšky i na voze.
Posledním navštíveným filmem byl sám Fantomas. Toho jsme obelstily a vykradly jsme mu trezor! Samozřejmě to nebylo úplně snadné, nejprve bylo potřeba vyluštit nelehký rébus, to ale nebylo nic, s čím by si Veverky neporadily. A když jsme získaly jeho sladký poklad, bylo už akorát na čase se rozloučit.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama