Chille

14. února 2015 v 11:55 | Weva |  Schůzky
V Chille nás zaskočil dopis od tajemného J. P., kde stálo, že pro nás má tajnou zprávu, a že se s námi setká v Los Angeles. V dopise byla také mapa Chille/klubovny s vyznačenými městy a tři povolení k pobytu v Chille. Na celé té věci se nám něco nezdálo, ale vyrazily jsme tedy na schůzku s oním J. P. Nebylo to ale tak snadné, po Chille chodí spousta policistů a ti dělají namátkové kontroly. Koho chytí bez povolení k pobytu, toho zatknou a z vězení se dostane jen složením krátké básničky.
Když jsme konečně našli Los Angeles, místo J. P. na nás ale čekal jen vzkaz, že musíme do Santiaga. A ani tam J. P. nečekal... Procestovaly jsme celou zemi, než jsme se konečně dostaly ke vzkazu od J. P. A tam stálo: "Nevracejte se do Anglie, je na vás vydán zatykač!"
To by znamenalo, že nemůžeme vyhrát vsázku a stihnout cestu kolem světa za 80 schůzek! Willyho Foga ale něco napadlo... Vzpomněl si na svého nepřítele Jeanna Pierra, Veverkami trefně překřtěného na "Žampióna", jehož iniciály by odpovídaly podpisu J. P., stejně jako snaha zabránit nám vyhrát vsázku. A tak jsme dopis podrobily pečlivé analýze a na základě velké spousty hrubek jsme usoudily, že autor dopisu nepochází z Česka, jak v dopise tvrdí, ale dost možná právě z Francie, země původu Žampióna.
Schůzka pokračovala v Partičkovském stylu, kdy jsme hrály hru Na blázny.
V posledních dvaceti minutách pak světlušky učily nováčky skautskou hymnu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama