Vánočka

19. prosince 2014 v 14:19 | Weva |  Akce
Ve čtvrtek 18. 12. se v klubovně sešel celý náš oddíl, abychom společně oslavili blížící se Vánoce.
Po zahájení a modlitbě jsme si zavázali oči a vydali se na cestu za vánoční atmosférou. Na několika zastávkách jsme si poslechli různé vánoční příběhy k zamyšlení a také jsme si kousek po kousku tvořili tu správnou atmosféru předváděním zvuků různých symbolů Vánoc - od zvuku větru přes praskající dřevo v krbu až po zvuk tajícího sněhuláka.
Nakonec každá z nás dostala něco do ruky. Po pořádném ohmatání každý asi poznal, že je to kaštan. Pak jsme si sundali šátky, kaštany schovali do dlaně a potichu jsme se připlížili ke klubovně, neboť jsme tušili, že už tam asi byl Ježíšek.
V klubovně jsme s prskavkami zazpívali několik koled, z kaštanů jsme poskládali srdíčko a také jsme si pustili na vodu lodičky z ořechových skořápek. Potom jsme zasedli ke stolu k "předštědroverčení předvečeři" a dali si cukroví, čaj a hlavně vánoční pudink. Ten nám vyvěštil, že naše nejmenší členka oddílu Anička, hrdá nálezkyně prstýnku, se do roka vdá, zatímco Nervík, která nalezla ve svém pudinku minci, letos zbohatne.
No a pak už nezbývalo nic než se vrhnout na nadílku čekající pod stromečkem :)Více fotek v galerii (2014/2015 - Vánočka)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama