Na cestě kolem světa

12. září 2014 v 18:14 | Weva |  Schůzky
Veverky se nám letos rozrostly - je nás celkem devět! Kromě Eiffelovky, Forresta, Zubky, Gedžitky a Veky k nám začaly chodit i Justinka, Verča, Andrejka a Heda. A v novém složení jsem vyrazily vstříc novému roku.
Hned na začátku schůzky k nám přišel vzácný host - sám lord Kelvin osobně! A byl následován Williem Fogem. Když se ale setká skeptický konzervativní vědec jako pan Kelvin se snílkem typu pana Foga, nemůže nepřijít hádka. A tak se stalo, že se ti dva vsadili, že pan Fog dokáže objet celou Zeměkouli za 80 dní. A my jedeme s ním!
Po pár hrách na seznámení, abychom kolem světa necestovaly s někým, koho ani neznáme, jsme se vydaly na Londýnský městský úřad pro pasy. Nebylo to nic snadného, ale všechny byrokratické nástrahy jsme nakonec překonaly a pasy i s razítkem jsme získaly, takže příští schůzku už můžeme navštívit první zemi.
Na konec schůzky jsme si zahrály ještě několik her na přání slečen samotných, jako oblíbeného zavináče nebo na orla a kuřátko, všechno ale vesměs končilo hrou "dostaňte Wevin klobouk" :D
Na závěr jsme si ještě trochu popovídaly o skautu, co to vůbec je a co my jsme za skauty, a rozloučily jsme se společnou modlitbou v kolečku. A to je všechno, zase za týden! :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama