Poslední schůzka

21. června 2014 v 10:10 | Weva |  Schůzky
Tak dnes jsme se spolu potkaly naposled. Ze všeho nejdřív po přivítání jsme se pomodlily a poděkovaly jsme Pánu za všechno, co jsme spolu letos zažily, a i když se holky dost styděly něco říct nahlas, věřím, že ty jejich úsměvy byly samy o sobě úžasnou modlitbou :)
Pak nás po pár drobných hrách čekala soutěž zvaná Máš patnáct minut!, kdy jsme dostaly seznam otázek a mapu města, a zbytek je již snad z názvu jasný. A tak jsme všechny vyrazily do města hledat pamětní desku na gymplu, počítat lavky na náměstí, zjišťovat, kolik stojí rohlík u Březíka, jaké barvy má budova ZUŠ nebo třeba hledat nástěnku v Kovářské. Patnáct minut uběhlo a dámy měly celých šest otázek zodpovězených, což je skvělý výsledek!
Pak se nám oplatila naše snaha z celého roku - dlouho sbírané body jsme uplatnily v závěrečné dražbě. Každá z Veveruch si nakonec odnesla nějakou hezkou odměnu :)
Moc času nám už nezbylo, ale přesto jsme si ještě stihly zahrát kompot a ultrarychlé Palermo.

Příští týden už nebude schůzka, ale ve čtvrtek 26. 6. od 15:00 do 17:00 se ještě naposledy potkáme se všemi skautkami z oddílu na závěrečné oddílovce, tak ať tam nikdo nechybí! :)
Já tam ale nebudu, protože budu stavět tábořiště, abychom měli na táboře kde spát, takže přeju suprové prázdniny a opatrujte se, uvidíme se na táboře!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama