Sedmá kapitola - Kanibal vegetarián

30. května 2014 v 17:20 | Weva |  Schůzky
Jih byl pro obyvatele Říše snů vždy tabu. Do jeho hvozdů se nikdy nikdo z tamních prostých lidí neodvážil. Dobrodruhové v blízkosti jižních lesů jakoby vymřeli - a to možná nejen jakoby. O Lese kolovaly různé zvěsti, které se od sebe dost lišily. Někteří věřili, že je plný divokých šelem, které dovedou zabít pouhým pohledem, jiní byli skálopevně přesvědčeni, že jej obývají dokonce zlí duchové. Jedno ale měly všechny příběhy o Lese společné... Nikdo nepochyboval o tom, že zde žijí kmeny kanibalů.

Překvapilo nás, když jsme na lesní stezce skrz džungli potkali cizího člověka. Natož zoufale plačícího. Hned jsme se té holčiny zeptaly, jak můžem pomoci. Hledala ztracenou sestřičku... Samozřejmě jsme nabídli pomoc.
Během pátrání jsme se dozvěděli, co pohledávají se sestrou v pralese. Ony tu totiž bydlí. Jsou to divošky. A ne zrovna z milého kmene... byly to kanibalky! Taktak jsme neutekly, něž nás se slzami v očích divoška nezadržela. Ona už nechce být kanibal! Příčí se jí jíst lidské maso. Rozhodla se stát kanibalem vegetariánem. Když jsme viděly, jak moc potřebuje pomoct, tak jsme se rozhodly jí věřit a hledat sestřičku spolu s ní.
Sestřička byla brzy nalezena zapadlá v močále. Abychom ji vytáhly, bylo třeba vytvořit dost dlouhý provaz z lián, které bohužel bránila jakási šelma. Té jsme nakonec jen s malým škrábnutím u Eiffelovky utekly a vytvořily jsme dost dlouhý provaz.
Sestřička byla ovšem zraněná, měla evidentně zlomenou ruku. Společnými silami jsme ji ošetřily a bebinka jsme pofoukaly ;)
Kanibalským sestrám jsme pak poradily, čím se živit, když ne masem - ohledně všeho poživatelného na stromech i keřích v okolí byly důkladně proškoleny.
Sestry nás za to nechaly nahlédnout do tajů kanibalistické kuchyně. Bylo to velmi zajímavé a slečny jen tak nezapomenou radu do života: nikdy nejezte syrové lidské srdce! :D
Na konec jsme ještě zahrály pár kol pantomimických hádanek a pak... Nazdar za týden ;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama