Víkendovka 18. - 20. 10

21. října 2013 v 15:02 | Weva |  Akce
Naše výprava do Stínadel začala na autodosovém nádraží. Sešly jsme se ve velkém počtu, sedly jsme na autobus a natěšeně jsme vyrazily směr Kelč.
Na tamější faře nás už čekal Jarka Metelka s Červenáčkem a Rychlonožkou, kteří si nás rozdělili do skupin, abychom jim pomohly s pátráním po informacích pro jejich Tam-tamy. Tím začalo naše velké dobrodružství... Našly jsme tajný deník Jana Tleskače, pátraly jsme po ježku v kleci, seznámily jsme se i se samotným Losnou, byly jsme dokonce přítomny i volbě Velkého Vonta a některé z nás dokonce zakusily i Vontovské vězení.
Stihly jsme ale i hromadu jiných věcí. Naučily jsme se spoustu nových her - mezi nejpopulárnější patřili Buldok a Demonstrace, vyrobily jsme si barevná či savovaná trička, vyrobily jsme si vlasní časopis, nechyběl ani společný růženec a nedělní mše.
V sobotu večer jsme pak slavnostně uvítali v oddíle nové členky, pro které byla připravena cestiska svíček. Ve společném kruhu pak všechny slečny dostaly kroměřížskou domovenku na kroj.
Vrcholem víkendovky byla oslava narozenin jedné z našich nových členek, Plšice Agátky. Nemohl chybět dort se svíčkami, lampiony a i nějaké to vystoupení.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama