11. 10. - Diskoschůzka

12. října 2013 v 9:55 | Weva |  Schůzky
Poslední schůzka se nesla v tanečním stylu. Ihned po příchodu do klubovny si Veverky všimly nové výzdoby - diskokoule, která zatím ještě sice nebyla pověšená, ale vlnu nadšení vzbudila i tak. Volání po diskotéce bylo vyslyšeno tak trochu už u jedné z prvních her, Trojnožky, kdy ten, kdo prohrál, musel ostatním zazpívat k tanci. Pak jsme si důkladně prohlédly kroj, který nám přinesla Verča, a zaznamenaly jsme si, kam co patří.
Další čtvrthodinka byla věnovaná našemu novému programu na pokračování - Táborový den. A začly jsme hezky od rána. Holky se hezky uvelebily do "spacáčků" a pak si také vyzkoušely, jak vypadá táborový budíček. Po rozcvičce a snídani jsme si také vyzkoušely nástup, což ovšem neposedným slečnám moc nešlo :)
Slíbila jsem holkám překvapení, a to taky přišlo: Nováčkovské zkoušky! Holky už můžou začít plnit lehčí i těžší úkoly. Když se budou hodně snažit, tak získají parádní náramek! Za každý splněný úkol dostanou jeden korálek. Jaké budou náramky ve výsledku a kolik vzpomínek ponesou záleží jen na nich :)
Pak přišla další minidiskotéka, kdy jsme si pustily hudbu, tančily a pinkaly si. Koho balónek zasáhl, musel předvést nějakou speciální taneční kreaci. A pak už jen loučení... a naše diskoschůzka byla navzdory velké nelibosti nás všech ukončena.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama